Заява, яку слід включити до Політики конфіденційності відповідної веб-сторінки як підпункт

(a), b), c) …) пункту 4 «Згода/Відкликання згоди»

b) Огляди продукції

Ви могли надати Хенкель згоду: 

  • на опрацювання вашої адреси електронної пошти, яку ви повідомили  Хенкель, вибраного вами нікнейму та вашого огляду продукції разом з усім контентом, наданим вами для цілей збору, опрацювання та аналізу оглядів продукції.
  • на поширення ваших персональних даних до Базарвойс Інк., 10901 Стоунлейк бульвар, Остін, TX 78759, США (Bazaarvoice, Inc, 10901 Stonelake Blvd Austin, TX 78759, USA), розташованої у США, для зазначених вище цілей. Відповідно до європейського законодавства, США не гарантують належного рівня захисту даних. Після передачі ваші персональні дані більше не матимуть того ж рівня захисту, і ви, можливо, не зможете реалізувати свої права щодо даних.
  • на контактування з вами електронною поштою для роз’яснення будь-яких питань, що можуть виникати у вас у зв’язку з представленою вами оцінкою або з роботою служби підтримки споживачів (наприклад, у випадку незадоволення нашою продукцією або будь-яких невідповідностей).

Щоб досягти зазначеної цілі Хенкель може: 

  • передати ваш огляд продукції третім сторонам для використання та публікації відповідно до Умов оцінки контенту[AP1] , із зазначенням нікнейму та місця проживання або анонімно,
  • аналізувати дані, щоб визначити відповідні рекламні заходи.

Ви можете у будь-який час відкликати свою згоду на обробку персональних  даних в майбутньому, наприклад,  натиснувши на відповідне гіперпосилання,вказане в отриманому електронному повідомленні, або звернувшись до нашого офіцеру з  захисту персональних даних пана Франка Лібіха, Хенкель АГ унд Ко. КГаА, Хенкельштрассе 67, D40191 Дюссельдорф (Mr. Frank Liebich, Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, D 40191 Düsseldorf) (e-mail: Datenschutz@henkel.com). Відкликання згоди не впливає на законність обробки даних до моменту відкликання згоди.

Ми будемо зберігати дані лише доти, доки діятиме згода, або протягом передбаченого законом періоду обов'язкового зберігання даних.