• Волосся кожної людини індивідуальне

  Волосся кожної людини індивідуальне. Візьміть, наприклад, всі колірні відтінки: від білосніжно-білого до густого чорного, різні структури волосся: від гладенького до кучерявого, і від тонкого до густого. Існують тисячі різних комбінацій. Структура волосся, його колір і густота генетично обумовлені в кожної людини та тісно взаємопов’язані одне з  одним.

  У людини від 85000 до140000 волосків, залежно від структури і кольору волосся. Вважається природним,що близько 30-100 з них випадають щодня. Блондини, зазвичай , мають набагато більше волосся, ніж, наприклад, чорняві (в середньому близько 140000 волосин у блондинів і 100000- у брюнетів). Однак, світле волосся зазвичай тонше і ніжніше.

 • Структура волосся

  Волосся складається на 80% з протеїнів, на 10-15% - з води, на 5-10% - з пігментів, мінералів і ліпідів.

  Волосся утворюють дві частини: стрижень, який знаходиться на поверхні шкіри, і корінь, що лежить в глибині шкіри. 

  Стрижень волосини складається  з трьох шарів. Зовнішній шар, званий лускатим, особливо важливий через свою захисну функцію. Подібно черепиці даху, накладені одна на одного ороговілі клітини, утворюють гладеньку поверхню. Різноманітний вплив, як зсередини так і зовні, може привести до огрубіння поверхневого шару волосся. В такому випадку волосся виглядає тьмяним і нездоровим.


  Середній шар волосини називається волокнистим і заповнює до 80% волосини. Він складається з найдрібніших волокон, об’єднаних у ланцюг, для міцності зміцнення довших волокон. Усередині таких волокон знаходяться природні колірні пігменти волосся. Кератинові волокна (кератин – це білкові молекули) відіграють важливу роль для еластичності волосся.

  Внутрішній шар волосини – це серцевина.
  Крім того, безпосередньо під шкірою знаходяться сальні залози, функція яких полягає у підтримці еластичності волосся. Іноді ці залози виробляють занадто багато або занадто мало ліпідів, що робить волосся або жирним, або сухим і ламким.

 • Ріст волосся

  Ріст волосся складає приблизно 1см на місяць. Після закінчення періоду росту волосся, який триває від трьох до семи років, волосяний сосочок вмирає, і корінь волосини висихає і вироджується. Волосина випадає і звільняє місце новому волосу, який виростає з нового сосочка. Зростання волосся завжди рівномірне, оскільки шкіра голови ніколи не знаходиться в одній і тій же фазі в один і той же час. Втрата від 60 до100 волосин в вдень є абсолютно нормальною.

 • Для м'якого очищення

  Слово "шампунь" запозичене з хінді та означає "масажувати". У 1904 р. з'явився перший шампунь у вигляді порошку. Під час миття шампунь видаляє надлишкове шкірне сало, піт, мертві клітини шкіри та залишки засобів для укладки або догляду за волоссям. Найважливіший інгредієнт - комбінація поверхнево-активних речовин, які утворюють тонку, губчату піну і ретельно очищують волосся, не порушуючи його структури. Шампунь з pH показником від 5 до 6 є ідеальним для волосся і шкіри голови. Хороші шампуні містять також зволожуючі інгредієнти такі, як пантенол, для того, щоб допомогти структурі волоса відновлюватися і зберігати еластичність. Широкий асортимент шампунів представлений для того, щоб задовольнити всі потреби будь-якого типу волосся та вирішити проблеми шкіри.

 • Бальзами - для подальшого догляду

  Бальзам (або ополіскувач) належить до основних засобів для догляду за довгим волоссям або середньої довжини. Легко помітити та відчути, наскільки необхідний бальзам після кожного миття волосся шампунем; мокре волосся виглядає тьмяним та неслухняним. Воно плутається та пошкоджується під час виснажливого розчісування. Бальзам легко вирішує ці проблеми. Він полегшує розчісування та захищає волосся від різноманітних факторів впливу навколишнього середовища. Він залишається на волоссі протягом досить короткого часу та постачає зовнішньому шару волосини активні інгредієнти, які миттєво його розгладжують. Бальзам можна наносити після кожного миття волосся, він робить волосся шовковисто-гладеньким і полегшує розчісування. Ефект впливу бальзаму залишається аж до наступного миття волосся.

 • Спеціальні засоби - для додаткового догляду

  Інтенсивні маски для волосся
  Маски для волосся забезпечують інтенсивний догляд і приносять відчутну користь волоссю. Вони містять відновлювальні речовини високої концентрації, які проникають всередину волосини. Маски наносять на вологе волосся масажними рухами, завдяки цьому активні інгредієнти потрапляють безпосередньо всередину волосини. Інтенсивні маски необхідно тримати на волоссі протягом 2 хвилин. Волосся помітно відновлюються. Завдяки високій концентрації активних речовин, ефект впливу маски тривалий і залишається відчутним протягом декількох миттів волосся.

  При використанні масок особливо важливо досягати оптимальної інтенсивності догляду. Чим більше пошкоджене волосся, тим частіше треба використовувати маску. Маски відрізняються за своїм складом, способом застосування та, перш за все, рівнем інтенсивності. Певні продукти вирішують конкретні проблеми волосся такі, як сильне пошкодження структури, збереження кольору волосся або посічені кінчики.

  Засоби для швидкого відновлення волосся
  Зазвичай засоби для швидкого відновлення волосся наносять масажними рухами або розпилюють на волосся. Перевага в тому, що подібні засоби не треба змивати. Це заощаджує час, а волосся отримує тривалий догляд без обтяження

 • Засоби для укладки

  Засоби для укладки допомагають моделювати зачіску та надавати їй бажану форму. Вони наносяться на вологе або сухе волосся, надають об’єм і еластичністьі, а також допомагають захистити волосся від негативного впливу зовнішнього середовища. Крім того, вони забезпечують стійку фіксацію та довготривалу укладку.

  До засобів для укладки належать лаки, муси, гелі, воски, пасти .

 • Лаки для волосся

  Лак для волосся досконало фіксує зачіску. Він захищає волосся від впливу сонця, вітру та вологи, а також зберігає необхідну форму, надає волоссю блиску та підсилює ефективність використання інших засобів для укладки.

  Спреї можуть бути двох видів: аерозольні під тиском, та звичайні рідкі помпові спреї. Але класичним вважається лак в аерозольній упаковці (під тиском). Іншими словами, такий лак волоссю розпилюється на волосся крихітними крапельками завдяки потоку стислого повітря. У лаку, як і в інших засобах для укладки, основними інгредієнтами є речовини, що утворюють плівку на поверхні волосся - в даному випадку в поєднанні з розчинником і пропелентами (нешкідливі для озону, безфреонні газоутворюючі речовини такі, як бутан, ізобутилен і диметилен).

  До лаків висувається більше вимог, ніж до інших засобів для укладки: вони повинні не лише надовго фіксувати зачіску, але й зберігати природну еластичність волосся. Лаки мають захищати волосся від вологості, але при цьому легко змиватися. Вони повинні забезпечувати ефективне мікророзпилення та швидко висихати. Лаки мають не лише захищати волосся від негативного впливу навколишнього середовища, але в той же час зволожувати його.

 • Муси для укладки

  З 1980-х років муси (піни) стали більш популярними, ніж лосьйони для укладки, тому що їх було легше наносити на волосся. Вони не розливалися, було легко контролювати кількість піни та рівномірність нанесення, щоб волосся не склеювалося.

  За винятком аерозольних речовин і тенсидів, за складом пінки мало чим відрізняються від рідких засобів для укладки. В якості основних інгредієнтів ці продукти містять речовини, які живлять волосся та утворюють на ньому ультра-тонку пліву. Розчинена синтетична смола вкриває кожну волосину щільною тонкою плівкою, яка надає йому фіксації і стійкості. Вміст речовин, що утворюють плівку, залежить від бажаного рівня фіксації. Полімери катіонів полегшують розчісування волосся та електризуватися діють як антистатик. Вода або спирт застосовуються в якості розчинника. В сучасних мусах для укладки волосся використовуються нешкідливі для озону пропеленти такі, як пропан, бутан або ізобутен.

 • Гелі, креми й віск

  Гелі, креми й віск досконало підходять для підкреслення прядок, моделювання та фіксації. Ці засоби відрізняються один від одного та застосовуються залежно від бажаного результату.
  У той час як гелі використовуються, в основному, для забезпечення тривалої фіксації, креми потрібні для створення природної укладки. Віск ідеально підходить для моделювання і надання природного вигляду волоссю.

  Гель для укладання - це безбарвна субстанція на основі води, що не містить жиру та фіксує. За допомогою згущувачів вона набуває консистенції гелю. Під впливом гелю волосся фіксується і надавати та легко зберігає необхідну форми. Чим вищий вміст гідрочасток, тим сильніший ефект «вологого волосся». Додаткові речовини такі, як масла, додають волоссю ще більшого блиску. Гель простий у застосуванні: нанесіть його на вологе або сухе волосся, а потім моделюйте бажану форму. Укладка надійно закріплена за рахунок отвердіння фіксуючих інгредієнтів.